DELTA - Kompleksowe projektowanie i realizacja

 

KOMPLEKSOWE PROJEKTOWANIE I REALIZACJA

Wszyscy doskonale wiemy jak trudno kompleksowo zaprojektować i wykonać obiekt konferencyjny, sceniczny czy muzealny od stanu surowego ”pod klucz”.

Każdy Inwestor staje przed dylematem, jak sprostać trudnemu zadaniu znalezienia doświadczonych projektantów, sprawnego nadzoru technicznego i w końcu rzetelnej, wielobranżowej firmy wykonawczej, legitymującej się sprawdzonymi w praktyce realizacjami.

Finalny sukces budowy obiektu należy poprzedzić żmudną pracą koncepcyjną, ściśle współpracując z Inwestorem, poznając jego potrzeby, ale również wskazując mu jego realne możliwości. Trud włożony w opracowanie i uzgodnienie rozwiązań projektowych procentuje w fazie końcowej realizacji przedsięwzięcia.

DELTA jest jedną z nielicznych w kraju firm wielobranżowych specjalizujących się w doradztwie technicznym, kompleksowym projektowaniu i wykonawstwie obiektów konferencyjnych, scenicznych, wystawienniczych, muzealnych.

DELTA posiada specjalistyczne pracownie opracowujące projekty, opinie i ekspertyzy w zakresie architektury, ochrony akustycznej, konstrukcji, instalacji elektrycznych, teletechnicznych, audiowizualnych i technologii sceny oraz ekipy wykonawcze budownictwa ogólnego, instalatorstwa elektrycznego, techniki konferencyjnej i scenicznej.

Projektujemy i wykonujemy:

DELTA to najwyższej klasy zespół inżynierski realizujący nowoczesne projekty teletechniczne i audiowizualne z wykorzystaniem technologii EIB inteligentnego budynku.

Do dzisiaj zaufali nam m.in. :

                           i wiele innych (patrz więcej - lista referencyjna)

                                                      ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!

                                                                                 Doświadczeni inżynierowie Firmy DELTA.