DELTA - Systemy automatycznego zaciemnienia

 

SYSTEMY AUTOMATYCZNEGO ZACIEMNIENIA

Delta od ponad dziesięciu lat projektuje i wykonuje systemy automatycznego zaciemnienia obiektów. Nasze rozwiązania projektowe dotyczą zarówno instalacji wewnętrznych jak i zewnętrznych.

Na rynku polskim ofertę Delty wyróżniają unikalne rozwiązania techniczne, umożliwiające realizację nawet najbardziej skomplikowanych instalacji zaciemnienia. Korzystamy z oryginalnych komponentów remontowanych firm z włoskiego, francuskiego i niemieckiego rynku techniki ochrony przeciwsłonecznej – struktury, materiałów  zaciemniających oraz napędów mechanicznych i elektrycznych. Posiadamy m.in. unikalne technologie prowadzenia materiałów wysłonowych „SHY-ZIP”, zapobiegające ich wypadaniu z prowadnic. Jako jedna z nielicznych w Polsce firm jesteśmy w stanie wykonać instalacje zaciemnienia dla dużych powierzchni o znacznej powierzchni, przekraczającej nawet 10m2 dla pojedynczych rolet.

Obok typowych rozwiązań Delta do chwili obecnej zrealizowała wiele skomplikowanych, projektowanych indywidualnie systemów zaciemnienia i sterowania dla obiektów konferencyjnych, scenicznych, biurowych, obiektów użyteczności publicznej.

 

System zaciemnienia stanowi najczęściej jedynie jeden z wielu elementów wyposażenia technicznego obiektu, obok oświetlenia, wentylacji, klimatyzacji, systemu projekcyjnego, kinowego lub wideoprojekcji. Dla sterowania zaciemnieniem i jego integracji z pozostałym elementami wykorzystujemy układy sterujące w oparciu o sprawdzone systemy inteligentnego  sterowania obiektowego KNX-EIB.

Delta była jednym z pierwszych projektantów i integratorów technologii sterowania zaciemnieniem w oparciu o standard EIB w Polsce. Delta wykonała kilkaset instalacji różnorodnych systemów zaciemnienia, co pozwoliło nam zdobyć wiedzę i niezbędne doświadczenie w tej dziedzinie. W chwili obecnej jesteśmy w stanie sprostać każdej, najbardziej skomplikowanej technicznie instalacji zaciemnienia obiektu.

 
Zapraszamy do współpracy.